Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Ratuotas riteris / Knight Rider » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Serialai » Ratuotas riteris / Knight Rider

  • »

Ratuotas riteris / Knight Rider

25-07-2011, 13:54Serialai (Įdėjo: admin)

Ratuotas riteris / Knight Rider


Žanras: Dramos, Mistiniai, Trileriai, Veiksmo
Kalba: Lietuvių
Išleidimo metai: 2008
Režisierius: Dutch Oven.
Aktoriai: Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Val Kilmer, Smith Cho, Bruce Davison, Sydney Tamiia Poitier, Yancey Arias.

Aprašymas:
Mokslininkas Čerlsas Greimanas dirba prie slapto valstybės projekto. Vieną naktį jis yra užpuolamas gangsteriu, kurie nori pavogti jo kietuosius diskus ir kėsinas jį nužudyti. Jo naujausias projektas Knight Industries Three Thousand, modifikuotas Ford Mustangas su dirbtiniu intelektu, sugeba pabėgti ir pasiima Greimeno dukterį Sara, kuri taip pat žino tėvo darbą kurio nori gangsteriai.
Greimanas norėjo prikelti Fundacija ir įtraukti Maiklo Naito sūnų, Maika Treiseri padaryti jį naujuoju K.I.T.T. vairuotoju. Taigi stebuklingoji mašina ir Sara su Maiku turi patys tvarkytis su gangsteriais, kurie lipa jiems ant kulnų.

Dėmesio serialas neveikia. Tvarkoma...
Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .