Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Žvėris (1 sezonas) / The Beast (1 Season) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Serialai » Žvėris (1 sezonas) / The Beast (1 Season)

  • »

Žvėris (1 sezonas) / The Beast (1 Season)

7-09-2011, 06:56Serialai (Įdėjo: admin)

Žvėris (1 sezonas) / The Beast (1 Season)


Režisierius: Michael Dinner
Vaidina: Patrick Swayze, Travis Fimmel, Lindsay Pulsipher, Larry Gilliard Jr.
Žanras: Drama, Kriminalinis, Mistinis, Trileris
Metai: 2009
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Netradicinius darbo metodus taikantis FTB agentas Čarlzas Beikeris, kurį vaidina Patrickas Swayze’as sugeba pelnyti nusikaltėlių pasitikėjimą tik tam, kad juos susodintų už grotų. Vadovybė jam patiki jauno agento Elio Davo mokymą ir parengimą darbui. Didelių aktorinių gabumų, bet mažai kantrybės tokiai užduočiai turintis patyręs agentas meistriškai manipuliuoja pavojingomis situacijomis, verčia jauną partnerį susitapatinti su darbiniais vaidmenimis. Jaunasis Elis Davas greitai supranta, kad toks darbas trukdo asmeniniam gyvenimui, tačiau vos apsipratęs gauna dar vieną užduotį: FTB įtarinėja, kad jo mokytojas perėjo į nusikaltėlių pusę ir reikalauja, kad mokinys taptų "dvigubu agentu”, šnipinėdamas savo mokytoją vykstančiam vidiniam tyrimui.

Dėmesio serialas neveikia. Tvarkoma...
Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .