Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Baaderio Menhof kompleksas / The Baader Meinhof Complex (2008) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Baaderio Menhof kompleksas / The Baader Meinhof Complex (2008)

  • »

Baaderio Menhof kompleksas / The Baader Meinhof Complex (2008)

19-01-2012, 12:57Filmai, Istoriniai, Dramos, Kriminaliniai (Įdėjo: admin)

Baaderio Menhof kompleksas / The Baader Meinhof Complex (2008)


Režisierius: Uli Edel
Aktoriai: Moritz Bleibtreu, Martina Gedeck, Johanna Wokalek, Bruno Ganz
Žanras: Drama, Veiksmo, Istorinis, Kriminalinis
Pagamintas: Vokietija, Prancūzija, Čekija (2008)
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
8-tojo dešimtmečio Vokietija. Jau ir taip trapius Vokietijos demokratijos pamatus drebina bombų sprogdinimai, terorizmo grėsmė ir vidinio priešo baimė. Radikalių nacių kartos vaikai, vadovaujami ANDREASO BAADERIO, ULRIKĖS MEINHOF ir GUDRUNO ENSSLINO kaunasi žiauriame kare prieš, jų manymu, naująjį fašizmo veidą - Amerikos imperializmą, remiamą vokiečių personalo, kurių dauguma turi nacių praeitį. Jų tikslas - sukurti humaniškesnę visuomenę, bet naudojant nehumaniškas priemones, kurios ne tik sėja siaubą ir kraujo praliejimą, jie ir patys netenka humaniškumo. Žmogus, kuris juos supranta yra ir jų medžiotojas - Vokietijos policijos vadas, HORSTAS HEROLDAS. Nors jam ir sekasi persekioti jaunuosius teroristus, jis supranta, kad tai tik ledkalnio viršūnė.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .