Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 13 žudikų / 13 Assassins / Jûsan-nin no shikaku (2010)

EHE.LT » Filmai » 13 žudikų / 13 Assassins / Jûsan-nin no shikaku (2010)

  • »

13 žudikų / 13 Assassins / Jûsan-nin no shikaku (2010)

1-02-2013, 08:40Filmai, Dramos, Nuotykių, Veiksmo (Įdėjo: admin)

13 žudikų / 13 Assassins / Jûsan-nin no shikaku (2010)


Režisierius: Takashi Miike
Vaidina: Kôji Yakusho, Takayuki Yamada, Yûsuke Iseya, Gorô Inagaki
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Premjera: 2010
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Gal kiek per tradicinis filmas, kaip iš Takashi Miike rankų, "13 Assassins” jau dabar atrodo, kaip šiuolaikinė filmų apie samurajus klasika. Istorinis filmas (šis, beje, atspindi tikrus įvykius Japonijos istorijoje) žiūrisi kaip pramoginis ne ta prasme, kad yra juokingas ar lengvai pateiktas, bet būtent atvirkščiai -- filmo pradžioje rodomi vieno "neliečiamojo” žiaurumai sukelia autentiškų pasėkmių reakciją, kurią Takashi Miike perteikia aukštumoje -- nuo puikaus aktorių ansamblio parinkimo iki kiekvienos scenos užfiksavimo vizualiu operatoriaus darbu. Kone ketvirtadalį juostos trunkanti lemiama kova tarp 13 samurajų ir blogiečių armijos, kaip, tiesą sakant, ir visas filmas, prašosi didžiojo ekrano, bet čia jau ne mūsų valioje…


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .