Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Dvigubas vaizdas / Anamorph (2007) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Dvigubas vaizdas / Anamorph (2007)

  • »

Dvigubas vaizdas / Anamorph (2007)

28-04-2012, 07:26Filmai, Trileriai (Įdėjo: admin)

Dvigubas vaizdas / Anamorph (2007)


Režisierius: Henry Miller
Aktoriai: Willem Dafoe, Scott Speedman, Peter Stormare, Clea DuVal, Amy Carlson
Žanras: Trileris
Pagamintas: 2007
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Niujorko policijos detektyvas Stanas Aubray tiria serijinio žudiko bylą. Šio nusikaltėlio braižas jam atrodo labai pažįstamas – prieš penkerius metus jis jau tyrė labai panašią istoriją. Gal detektyvas tada padarė apmaudžią klaidą? Byla patyrusį policijos pareigūną sugrąžina į praeitį, prikelia senas nuodėmes ir pažadina abejones. Jis atkakliai persekioja žudiką ir mėgina perprasti jo paliktus ženklus. Iš aukų kūnų žudikas dėlioja savotiškas instaliacijas ir tapo krauju. Jis tarsi mėgina ištrinti ribą tarp meno ir prievartos, mirtį paversti pragariška išraiškos forma, o vietoj dažų, teptukų ir drobės naudoja aukų kūnus. Žudikas lyg makabriškas žiaurus manipuliatorius žaidžia gudrų ir nenuspėjamą žaidimą, o detektyvas priverstas paklusti ir kažkaip reaguoti į drastiškas provokacijas. Ar niūrusis seklys atsispirs prievartos kerams? Kaip pakryps šis rafinuotas ir painus dviejų asmenybių žaidimas?
Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .