Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 The Circle (2012) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » The Circle (2012)

  • »

The Circle (2012)

29-06-2012, 07:15Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

The Circle (2012)


Metai: 2012
Žanras: Dokumentika
Režisierius: George Gallo
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
2010 m. Šokėjų Asociacijos „In*Beat" nariai pradėjo įgyvendinti projektą „The Circle". Pradžioje, kilusi idėja sukurti trumpametražį video pranešimą apie komandos „In*Beat" veiklą pakito ir išsirutuliojo į išsamaus dokumentinio filmo kūrimą. Pagrindinis projekto tikslas atskleisti gatvės šokio istoriją ir kultūros raidą Lietuvoje. Dokumentiniame filme ne tik supažindinama, bet ir gilinamasi į Hip Hop'o subkultūros ideologiją, terminologiją, analizuojamas šokėjo vaidmuo kintančioje visuomenėje bei šokėjų bendruomenėje. Norima pabrėžti, kad šokis skatina asmenybės savirealizaciją, ugdo fizinį ir psichologinį pasirengimą treniruojamas ne tik kūnas, bet ir siela! „The Circle" komandos nariai pasakoja: „The Circle" tai pirmasis dokumentinis filmas, kuriame pateikta istorinė informacija apie tai, kaip gatvės šokis vystėsi Lietuvoje nuo jo atsiradimo iki šių dienų. Manome, jog žiūrovas bus sudomintas atskleistais daug kam nežinomais faktais apie tuos, kurie prisidėjo prie gatvės kultūros kūrimo ir populiarinimo . Projekto metu apklausta virš 130 respondentų, nufilmuota per 40 šokio renginių visoje Lietuvoje ir užsienyje. Filmo autoriai džiaugiasi Švietimo ir kultūros GD „Veiklus jaunimas" programa, kuri padėjo įgyvendinti idėją bei suteikė galimybę susipažinti su mums, lietuviams, dar iki šiol neatrasta gatvės šokių kultūros niša Lietuvoje.
Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .