Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Pragaro virtuve (1 Sezonas) (2012) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » TV laidos » Pragaro virtuve (1 Sezonas) (2012)

  • »

Pragaro virtuve (1 Sezonas) (2012)

15-09-2012, 20:25TV laidos (Įdėjo: admin)

Pragaro virtuve (1 Sezonas) (2012)


Žanras: Realybės šou
Išleidimo data: 2012
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Garsusis kulinarijos realybės šou „Pragaro virtuvė“ šiemet atkeliauja į Lietuvą! Lietuviško šou vedėjas virtuvės šefas Liutauras Čeprackas – vienintelis lietuvis, baigęs mokslus prestižinėje kulinarijos meno mokykloje „Le Cordon Blue“. Tai virtuvės virtuozas, garsėjantis ne tik kulinariniu talentu, bet ir nenuspėjamu būdu: juk ten, kur dirba jis, viskas turi būti nepriekaištinga ir tobula!
Šešiolika kulinarijos realybės šou „Pragaro virtuvė“ dalyvių ryžosi priimti L. Čepracko iššūkį. Jie mano, kad turi virėjo talentą, tačiau šou vedėjui jų nuomonė nieko nereiškia, kol jie savo žodžius įrodys darbais. Jie turi mokėti dirbti kaip komanda ir kartu įrodyti, kad vienas iš jų vis dėlto yra geriausias ir nusipelno būti šio šou nugalėtoju.

Pragaro virtuve 1 Sezonas - 1 Serija


Pragaro virtuve 1 Sezonas - 2 Serija
Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .