Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Aš nužudžiau savo motiną / I Killed My Mother (2009)

EHE.LT » Filmai » Aš nužudžiau savo motiną / I Killed My Mother (2009)

  • »

Aš nužudžiau savo motiną / I Killed My Mother (2009)

28-05-2013, 07:01Filmai, Dramos (Įdėjo: admin)

Aš nužudžiau savo motiną / I Killed My Mother (2009)


Metai: 2009
Žanras: Drama
Režisierius: Xavier Dolan
Aktoriai: Xavier Dolan, Anne Dorval, François Arnaud ir kt.
Kalba: Prancuzų + Lt titrai

Aprašymas:
Xavier Dolan scenarijų parašė būdamas 16 metų. Hubert Minel (Uberas Minelis) (vaid. Xavier Dolan), 16 metų, nekenčia savo motinos Chantale (Šantalės) (vaid. Anne Dorval). Jos charakteris ir skonis jį šiurpina lygiai kaip jos visiškas nesupratimas. Po paviršutiniu erzinimu, mamos elgesys atskleidžia manipuliaciją ir kaltinimus, perimtus iš jos pačios motinos.. Ilgėdamasis savo laimingos vaikystės, Hubert stengiasi susigrąžinti mamą, įkvepiamas savo mylimojo Antonin (Antoneno) (vaid. François Arnaud), bei savo laisvės ieškančios prancūzų kalbos mokytojos Julie (Žiuli) (Suzanne Clément) patarimų. Tačiau kiekviena susitaikymo iniciatyva patvirtina egzistuojančią gilią prarają, iškiriančią motiną ir sūnų. Kelias į taiką bus nusėtas kliūčių ir išbandymų, būdingų ir nebūdingų laikotarpiui iš paauglystės į brandą : nelegalūs svaigalai, atsitiktiniai santykiai, kūrybiniai ieškojimai, sugriautas pasitikėjimas ir atstūmimas. „Aš nužudžiau savo motiną" atveria langą į gyvenimą be amžiaus skirtumų ir kaukių. Tai pirmykštis riksmas, meilės ir neapykantos demonstravimas, skirtumai ir neįmanomos rolės, kurias mums paskiria gyvenimas.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .