Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Cadillac Records / Cadillac Records (2008)

EHE.LT » Filmai » Cadillac Records / Cadillac Records (2008)

  • »

Cadillac Records / Cadillac Records (2008)

28-04-2013, 08:03Filmai, Istoriniai, Dramos (Įdėjo: admin)

Cadillac Records / Cadillac Records (2008)


Metai: 2008
Režisierius: Darnell Martin
Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis
Aktoriai: Adrien Brody, Jeffrey Wright, Gabrielle Union, Columbus Short, Cedric the Entertainer
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Filme „Cadillac Records" pasakojamas „Česo" įrašų kompanijos ir jos artistų iškilimas. Tai istorija apie penktajame ir šeštajame dešimtmetyje Čikagoje vyravusį smurtą, seksą, rasinę diskriminaciją ir rokenrolą. Įvykių epicentre – didžiausių Amerikos muzikos legendų siautulingi gyvenimai. Istorija apie tai, kaip bliuzas išpopuliarėjo ir davė pradžią rokenrolui, prasidėjo 1947 metais Čikagoje. Būtent ten jaunas ir ambicingas lenkų kilmės emigrantas, baro savininkas Leonardas Česas (akt. Adrien Brody) pasamdo talentingą, bet nedrausmingą bliuzo grupę, kurią sudaro tylus ir susimąstęs gitaros virtuozas Madis Votersas (akt. Jeffrey Wright) bei impulsyvus lūpinės armonikėlės pūtėjas Mažasis Volteris (akt. Columbus Short). Susižavėjęs jų atliekama muzika, Leonardas pasiūlo Madžiui padaryti įrašą. Netrukus jo dainos ima populiarėti ir kilti į muzikos topų viršūnes, taip atnešdamos ne tik didelę šlovę, bet ir kalnus pinigų. Su savo muzikantais Leonardas elgiasi lyg su šeimos nariais – kai tik jų dainos pasiekia topų viršūnę, jis dovanoja jiems po „Kadilaką". Laikui bėgant, Mažasis Volteris taip pat išpopuliarėja, tačiau jo gyvas būdas ir plati burna neretai sudaro keblumų bendraujant ne tik su draugais, bet ir su policija. 1955 metais „Česo šeima" susiduria su Čaku Beriu (akt. Mos Def), kurio firminė ančiuko eisena ir patrauklios, greitai įsimenančios melodijos davė pradžią rokenrolo atsiradimui. Savo karjeros viršūnėje Čakas Beris suimamas ir pasodinamas į kalėjimą, o Leonardas netrukus atranda dar vieną talentingą atlikėją – emociškai sužalotą jauną moterį - Etą Džeims (akt. Beyonce Knowles), kurios išgyvenimai netikėtai paveikė patį Leonardą. Kai rokenrolas ima vis populiarėti, Leonardo Česo artistai pasijaučia nustumti į šalį ir savo uždirbtus pinigus leidžia svaigalams, moterims ir prabangiam gyvenimui, todėl pabaiga pamažu ima artėti. Tačiau net ir tada, kai juos užklumpa įvairios tragedijos, jų dvasia išlieka stipti: nors šeštasis dešimtmetis ėjo į pabaigą, o Leonardas Česas pasitraukė iš įrašų verslo, bliuzas liko gyvas iki šių dienų...

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .