Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Paklusnumas / Compliance (2012) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Paklusnumas / Compliance (2012)

  • »

Paklusnumas / Compliance (2012)

12-10-2013, 16:28Filmai, Trileriai, Dramos, Kriminaliniai (Įdėjo: admin)

Paklusnumas / Compliance (2012)


Metai: 2012
Režisierius: Craig Zobel
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Aktoriai: Ann Dowd Matt Servitto Dreama Walker Pat Healy Philip Ettinger Ashlie Atkinson Nikiya Mathis Ralph Rodriguez
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Bekė ir Sandra niekuomet nebuvo geros draugės. Vidutinio amžiaus Sandra ne pirmus metus dirba vadybininke greitojo maisto restorane, o neseniai čia įsidarbinusi paauglė Bekė yra atsakinga už kasą ir pinigines operacijas. Vieną dieną į restoraną paskambina policininkas ir apkaltina Bekę pavogus kliento piniginę. Mergina neigia vogusi, tačiau pamainos vadovė Sandra paklūsta policijos pareigūno įsakymui uždaryti Bekę restorano sandėlyje. Toks jos sprendimas taps tikru košmaru, kadangi peržengiamos sveiko proto ribos bei aklai pasitikima policija. Filmas primena skandalingąjį 1961 m. atliktą Stanley Milgramo eksperimentą, kurio metu paaiškėjo žmonių nuolankumas ir paklusnumas autoritetui.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .