Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Aštuoni pirmieji pasimatymai / 8 первых свиданий (2012) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Aštuoni pirmieji pasimatymai / 8 первых свиданий (2012)

  • »

Aštuoni pirmieji pasimatymai / 8 первых свиданий (2012)

13-11-2014, 11:16Filmai, Komedija (Įdėjo: admin)

Aštuoni pirmieji pasimatymai / 8 первых свиданий (2012)


Metai: 2012
Žanras: Komedija
Režisierius: Дэвид Додсон, Александр Маляревский
Vaidina: Оксана Акиньшина, Владимир Зеленский, Денис Никифоров, Екатерина Варнава...
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Aprašymas:
Vera – televizijos žvaigždė, o jos jaunikis Konstantinas – profesionalus tenisininkas. Jie ruošiasi tuoktis. Veterinaras Nikita ir gražuolė chirurgė Ilona irgi skuba įforminti santykius. Tačiau vienas rytas sugriauna visus planus: po linksmo vakaro Vera pabunda vienoje lovoje su Nikita. Nusprendę, kad tai buvo pernelyg audringo vakarėlio pasekmė, jiedu išsiskiria į skirtingas puses. Tačiau kitą dieną viskas pasikartoja: Nikita ir Vera vėl kartu, nors abu gerai atsimena, kad ėjo miegoti kiekvienas savo namuose. Taip atsitinka visą savaitę, kažkokios paslaptingos jėgos suveda juos į netikėtus pasimatymus, kažkas nori sugriauti jų santuokas, o gal tiesiog įrodyti, kad jie skirti vienas kitam?

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .