Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Vyrai, Moterys ir Vaikai / Men, Women & Children (2014) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Vyrai, Moterys ir Vaikai / Men, Women & Children (2014)

  • »

Vyrai, Moterys ir Vaikai / Men, Women & Children (2014)

21-02-2015, 15:18Filmai, Komedija, Dramos (Įdėjo: admin)

Vyrai, Moterys ir Vaikai / Men, Women & Children (2014)


Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Ansel Elgort, Adam Sandler, Judy Greer, Jennifer Garner, Emma Thompson
Režisierius: Jason Reitman
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 1h 59 min.

Siužetas: Kai ieškoma informacija kelių klaviatūros mygtukų spustelėjimo atstumu, o mobiliųjų telefonų signalas pasiekia atokiausius žemės kampelius - mūsų veidus vis dažniau apšviečia ne saulės, o šalta ekrano šviesa (saulės, bet konservuota energija). Koncertuose, kai atlikėjas prašo pakelti rankas į viršų - pasirodo jūra telefonų fotografuojančių įvykį ateities kartoms.

Pagal rašytojo Chad Kultgen novelę “Vyrai, moterys ir vaikai” tokiu pačiu pavadinimu pastatytas režisieriaus Jason Reitman filmas, kuriame vaidina komedijos aktorius Adam Sandler.

Filme “Men, Woman & Children” reflektuojama, kaip keičiasi mūsų asmeniniai ir asmeniniai seksualiniai santykiai, kai mūsų geriausi draugai - skaitmeniniai nuliai ir vienetai. Tema aktuali, kai statistinė dauguma esame susituokę su technologijų kompanijomis.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .