Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Egzodas. Dievai ir karaliai / Exodus: Gods and Kings (2014) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Egzodas. Dievai ir karaliai / Exodus: Gods and Kings (2014)

  • »

Egzodas. Dievai ir karaliai / Exodus: Gods and Kings (2014)

27-02-2015, 18:54Filmai, Dramos, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Egzodas. Dievai ir karaliai / Exodus: Gods and Kings (2014)


Kalba: Lietuvių
Aktoriai: Christian Bale, Aaron Paul, Sigourney Weaver, Joel Edgerton, Ben Kingsley
Režisierius: Ridley Scott
Metai 2014
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 2h 20 min.

Siužetas: „Egzodas. Dievai ir karaliai“ – tai kvapą gniaužianti istorinė drama, apie legedinį Mozę – pranašą, išvadavusi izraelitus iš Egipto vergovės ir atvedusi juos per dykumą iki Kanaano sienos.

Įspūdingą epą į didžiuosius kino ekranus perkėlė režisierius Ridley Scottas. Legendinis epinių kino juostų kūrėjas garsiausiai apie savo talentą kino pasaulyje pareiškė sukūręs „Gladiatorių“. Šis jam pelnė ne tik 12 „Oskaro“ nominacijų (penkias iš jų laimėjo), bet ir didžiulį pasisekimą bei šlovę. Aukštai iškėlęs savo, kaip režisieriaus kartelę, jis jos nebenuleido. Po „Gladiatoriaus“ sekusios juostos „Avinėlių tylėjimas“,„Juodojo vanago žūtis“, „Dangaus karalystė“ , „Prometėjas“ ir kitos tapo tik dar stipresniu įrodymu, kad R. Scottas tikrai žino, ką daro.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .