Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Baltas balionas / Badkonake sefid / The White Balloon (1995) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Baltas balionas / Badkonake sefid / The White Balloon (1995)

  • »

Baltas balionas / Badkonake sefid / The White Balloon (1995)

30-09-2015, 05:16Filmai, Šeimai, Dramos (Įdėjo: admin)

Baltas balionas / Badkonake sefid / The White Balloon (1995)


Metai: 1995
Šalis: Iran
Trukmė: 85 min
Žanras: Drama, Šeimai
Režisierius: Jafar Panahi
Aktoriai: Aida Mohammadkhani, Mohsen Kafili, Fereshteh Sadre Orafaiy
Kalba: Lietuvių

Tai nepaprastai šviesus bei šiltas filmas apie vaikus. Siužetas gan paprastas. Mergaitė šiaip ne taip išprašo iš savo mamos, kad ji duotų jai pinigų auksinei žuvelei pirkti, be kurios negalima švęsti pagal musulmonišką paprotį, Naujųjų Metų. Labai nenoriai, bet mama duoda pinigų.

Toliau filmo veiksmas virsta vaikų kelionėmis ir blaškymusį po Teheraną. Pats pagrindinis šios prasmingos kino juostos iš Irano veikėjas yra septynmetė labai išmintinga mergaitė, kuri taip tikroviškai, tiesiog gyvena savo rolėje, kad net pati turbūt nesupranta, kad jinai tiktai aktorė.

Ši meninė šeimyninė kino juosta laimėjo Kanų kino festivalio auksinę kamerą ir kitus prestižinius prizus pasaulinio lygio kino festivaliuose.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .