Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Šnipas iš U.N.C.L.E. / The Man from U.N.C.L.E. (2015) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Šnipas iš U.N.C.L.E. / The Man from U.N.C.L.E. (2015)

  • »

Šnipas iš U.N.C.L.E. / The Man from U.N.C.L.E. (2015)

5-10-2015, 21:49Filmai, Komedija, Nuotykių, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Šnipas iš U.N.C.L.E. / The Man from U.N.C.L.E. (2015)


Metai: 2015
Šalis: USA
Trukmė: 116 min
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Režisierius: Guy Ritchie
Aktoriai: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander
Kalba: Lietuvių

Pačiame Šaltojo karo įkarštyje CŽV agentas Napoleonas Solo, kurį vaidina aktorius Henry Cavill („Žmogus iš plieno”), ir KGB agentas Ilja Kurijakinas, kurį vaidina aktorius Armie Hammer („Socialinis tinklapis”), yra priversti bent trumpam pamiršti nuolatinę ideologinę priešpriešą. Šiems geriausiems savo šalyse agentams pavesta imtis bendros misijos – neutralizuoti ypatingai slaptą branduolinių technologijų ir jomis pagrįstų ginklų platinimu užsiimačią tarptautinę nusikaltėlių organizaciją, siekiančią sugriauti ir taip trapią taiką pasaulyje. Vienintelis agentų turimas siūlo galas yra dingusio Vokietijos mokslininko duktė Gaby. Jie turi žūtbūt ir kaip įmanydami greičiau surasti merginos tėvą, nes tik šiam padedant atsirastų galimybė infiltruotis į nusikaltėlių organizaciją ir išgelbėti pasaulį nuo jam gresiančios globalinės katastrofos.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .