Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Ateiviai 2. Laiko koridoriai / Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2 (1998) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Ateiviai 2. Laiko koridoriai / Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2 (1998)

  • »

Ateiviai 2. Laiko koridoriai / Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2 (1998)

9-10-2015, 21:17Filmai, Fantastiniai, Komedija, Šeimai (Įdėjo: admin)

Ateiviai 2. Laiko koridoriai / Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2 (1998)


Metai: 1998
Šalis: France
Trukmė: 118 min
Žanras: Komedija, Šeimai, Fantastinis
Režisierius: Jean-Marie Poiré
Aktoriai: Christian Clavier, Jean Reno, Muriel Robin
Kalba: Lietuvių

Antroji "Ateivių" dalis prasideda XI-ame amžiuje. Kilmingasis riteris Godefroy'us (akt. Jeanas Reno) ir žavioji Frenegonde'a ruošiasi vestuvėms. Tačiau džiugią nuotaiką nutraukia karalius, pranešęs baisią žinią. Dingo jaunosios šeimai priklausančios brangenybės, o kartu su jomis ir stebuklingasis amuletas, užtikrinantis moterų vaisingumą!!!

Neįkainojamos vertybės atsidurė šelmio Jacquouille'o (akt. Christianas Clavieras), vis dar tebesiautėjančio XX-ąjame amžiuje, ir jo aistringosios draugužės Ginette'os naguose. Drąsusis Godefroy'us prisiekia atgauti brangenybes. Magijos ir kerų pagalba atsiveria "laiko koridoriai", veiksmas persikelia į šių dienų Prancūziją, ir prasideda tokie audringi nuotykiai, jog žiūrovai turėtų pasisaugoti, kad iš juoko neplyštų pilvai.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .