Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Mulan: legendinė kovotoja / Mulan (2009) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Mulan: legendinė kovotoja / Mulan (2009)

  • »

Mulan: legendinė kovotoja / Mulan (2009)

23-11-2015, 18:14Filmai, Romantiniai, Dramos, Nuotykių (Įdėjo: admin)

Mulan: legendinė kovotoja / Mulan (2009)


Metai: 2009
Šalis: USA, China
Trukmė: 114 min
Žanras: Nuotykių, Drama, Romantinis
Režisierius: Jingle Ma
Aktoriai: Wei Zhao, Jaycee Chan, Rongguang Yu
Kalba: Lietuvių

Vienintelis klestinčios Kinijos galvos skausmas - kraštą nuolat siaubianti karingoji Rouran gentis. Hua Hu - užtarnauto poilsio išleistas žymiausias karvedys vėl pašauktas tarnauti savo šaliai. Mulan – jo duktė, puiki kovotoja, nenusileidžianti drąsiausiems Kinijos vyrams. Persirengusi vyru ji slapta užima tėvo vietą kariuomenėje ir leidžiasi į žūtbūtinį mūšį. Gindama savo šeimą ir šalį Mulan sutinka savo gyvenimo vyrą, kuris pasirengęs žūti kartu su savo mylimąją… Abejingų nepaliekanti meilės, kovos ir atsidavimo istorija - kinų epas, pavergiantis didybe, jausmingumu ir narsa. Juosta apdovanota prestižiniais apdovanojimais už aktorių darbus bei garso takelį.

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .