Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав Тысячу Лет Назад (2010) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав Тысячу Лет Назад (2010)

  • »

Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав Тысячу Лет Назад (2010)

8-02-2016, 20:27Filmai, Dramos, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав Тысячу Лет Назад (2010)


Metai: 2010
Šalis: Russia
Trukmė: 1h 40min
Žanras: Veiksmo, Biografinis, Drama
Režisierius: Дмитрий Коробкин
Aktoriai: Александр Ивашкевич, Алексей Кравченко, Светлана Чуйкина, Валерий Золотухин, Виктор Вержбицкий, Елена Плаксина, Борис Токарев
Kalba: Lietuvių

Dar viena istorinė juosta atkeliauja iš Rusijos – šios šalies kino kūrėjai paruošė epą "Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų". Teisingai, busime nukelti į 1010 metus. Į Kijevo Rusiją. Nebaudžiamumą pajutę nusikaltėliai į vergiją pradėjo imti tūkstančius laisvų žmonių.

Didysis Kijevo kunigaikštis Vladimiras išsiunčia savo vienuolikmetį sūnų Jaroslavą į Rostovo sritį. Globojamas vietinių bajorų, Jaroslavas pastebi, kad tėvo jam patikėtą kraštą skaldo nesutarimai tarp vietinių genčių, o kaimus siaubia vagys ir plėšikai. Siekdamas sustabdyti chaosą ir smurtą, Jaunasis Jaroslavas pats imasi žiaurių ir barbariškų veiksmų.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .