Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Vaizdajuostė 2 / V/H/S/2 (2013) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Vaizdajuostė 2 / V/H/S/2 (2013)

  • »

Vaizdajuostė 2 / V/H/S/2 (2013)

4-04-2016, 16:49Filmai, Trileriai, Siaubo (Įdėjo: admin)

Vaizdajuostė 2 / V/H/S/2 (2013)


Metai: 2013
Šalis: USA, Canada, Indonesia
Trukmė: 96 min
Žanras: Siaubo, Trileris
Režisierius: Simon Barrett
Aktoriai: Lawrence Michael Levine, Kelsy Abbott, Adam Wingard
Kalba: Lietuvių

Beieškodami reto video įrašo, trys pasamdyti įsilaužėliai patenka į paslaptingą vasarnamį. Šeimininką vagišiai randa prie įjungto televizoriaus. Jis negyvas jau kelios dienos, o paslaptingas jo palikimas, senų video kasečių kolekcija, guli šalia.

Ieškodami reikalingos kasetės, draugai peržiūrinėja jas vieną po kitos. Kiekvienas įrašas panardina juos į naują košmarą - ant tiek realų, kad regis viskas vyksta iš tiesų ir visai šalia. Kiekviena istorija baisesnė už ankstesnę.

O kažkur netoliese, su kiekviena minute, vis labiau bunda Jis - nesuvokiamas bei negailestingas BLOGIS. Siaubo filmas, oficialus Sundance kino festivalio dalyvis. Vienas baisiausių pastarųjų metų filmų. Jau baugina?

Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .