Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Nemirtingieji / Immortel (ad vitam) (2004) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Animacija » Nemirtingieji / Immortel (ad vitam) (2004)

  • »

Nemirtingieji / Immortel (ad vitam) (2004)

23-05-2016, 18:00Animacija , Filmai, Kriminaliniai, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Nemirtingieji / Immortel (ad vitam) (2004)


Metai: 2004
Šalis: France, Italy, UK
Trukmė: 1h 43min
Žanras: Animacija, Veiksmo, Kriminalinis
Režisierius: Enki Bilal
Aktoriai: Linda Hardy, Thomas Kretschmann, Charlotte Rampling
Kalba: Lietuvių

2095-ųjų Niujorkas. Kažkur trečiame Niujorko lygmenyje gyvena mėlynaplaukė moteris, verkianti mėlynomis ašaromis. Jos vardas – Džilė Bioskop. Ji nepanaši į nieką nei Žemėje, nei visatoje.

Net ir Mažajame Paryžiuje, kur glaudžiasi visi Niujorko keistuoliai svetimšaliai, ji nesijaučia kaip namie. Sapnuojanti keistus sapnus, turinti neapsakomų galių, ji yra moteris-deivė. Džilė to dar nežino, tačiau dievas sakalo galva Horas jau apkeliavo pusę visatos, kad galėtų su ja susitikti.

Horui gyventi liko tik 7 dienos, nes jam lygūs dievai jį nuteisė mirtimi. Per tą trumpą laiką jis privalo miesto labirintuose surasti ir suvilioti Džilę. Tačiau tai įmanoma įgyvendinti tik turint žmogaus kūną.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .