Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Divergentės serija: LOJALIOJI / Divergent Series: Allegiant (2016) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Divergentės serija: LOJALIOJI / Divergent Series: Allegiant (2016)

  • »

Divergentės serija: LOJALIOJI / Divergent Series: Allegiant (2016)

7-06-2016, 16:03Filmai, Mistiniai, Nuotykių, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Divergentės serija: LOJALIOJI / Divergent Series: Allegiant (2016)


Metai: 2016
Šalis: USA
Trukmė: 2h 1min
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mistinis
Režisierius: Robert Schwentke
Aktoriai: Shailene Woodley, Theo James, Jeff Daniels
Kalba: Anglų

Beatrisė „Trisė“ Prior (aktorė Shailene Woodley), pati to nenorėdama, supurtė nusistovėjusias savo pasaulio taisykles. Jos pasirinkimai sukėlė grėsmę idealiai veikiančių penkių bendruomenių santvarkai. Turėdama vienintelį tikslą – sužinoti tiesą – Trisė, padedama Ketvirtojo (aktorius Theo James‘as) ir kitų ištikimų draugų atskleidė ilgai ir kruopščiai slėptas paslaptis apie bendruomenę ir pasaulį už jos ribų.

Trečioje „Divergentės“ dalyje Trisė su ištikimaisiais bendražygiais keliauja už sienos, juosiančios Čikagą, ribų. Čia bičiuliai susiduria su paslaptinga organizacija, vadinančia save „Genetinės Gerovės Biuru“, o netrukus patenka į nuožmaus karo epicentrą. Atsakymų ieškanti Trisė netrukus suvokia, kad karas nulems ne tik jos pačios, bet ir viso jos pasaulio likimą.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .