Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/ehe.lt/engine/modules/show.full.php on line 343 Džekas milžinų nugalėtojas / Jack the Giant Slayer (2013) » Filmai online, nemokami filmai internete

EHE.LT » Filmai » Džekas milžinų nugalėtojas / Jack the Giant Slayer (2013)

  • »

Džekas milžinų nugalėtojas / Jack the Giant Slayer (2013)

20-06-2016, 12:15Filmai, Fantastiniai, Nuotykių (Įdėjo: admin)

Džekas milžinų nugalėtojas / Jack the Giant Slayer (2013)


Metai: 2013
Šalis: USA
Trukmė: 114 min
Žanras: Nuotykių, Fantastinis
Režisierius: Bryan Singer
Aktoriai: Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Ewan McGregor
Kalba: Lietuvių

Tai šių laikų pasaką apie nesibaigiantį karą tarp žmonių ir milžinų, kurioje jaunas ūkininkas Džekas ruošiasi žygiui - išgelbėti milžinų pagrobtą princesę. Paprastas vaikinukas, ūkininko samdinys Džekas vieną dieną šalia savo namų pasėja pupą. Iš kur jam žinoti, kad ši pupa – ne paprasta, o stebuklinga. Užaugusi iki pat dangaus, pupa atveria slaptą kelią į tolimą ir paslaptingą milžinų pasaulį. Sulaukę netikėtos progos, milžinai pakyla į žygį, siekdami atsiimti kažkada jiems priklausiusią planetą. Pirmuoju jų grobiu Žemėje tampa princesė Izabelė. Siekdamas išgelbėti patinkančią merginą, Džekas prisijungia prie karaliaus riterių kariaunos ir iškeliauja į nuotykių kupiną kelionę, kad išgelbėtų Izabelę, karalystę ir visą pasaulį.


Nerodo video? Raktažodžiai

.Taip pat rekomenduojame:

Gerbiamas lankytojau, Jūs nesate užsiregistravęs svetainėje. Rekomenduojame Jums tai atlikti arba prisijungti svetainėje savo vardu.

Komentarų nera :(

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .