• »

Naktinis traukinys į Lisaboną / Night Train to Lisbon (2013)

12-09-2015, 20:12Filmai, Detektyvai, Trileriai (Įdėjo: admin)

Vienos Berno gimnazijos klasikinių kalbų mokytojas Raimundas Gregoriusas, nuspėjamas tarsi šveicariškas laikrodis, ant tilto sutinka moterį raudonu paltu, kalbančią portugališkai. Nuo to viskas ir prasideda: 57-erių vyriškis tiesiog per pamokos vidurį išeina iš gimnazijos ir netrukus atsiduria Lisabonoje. Čia jis viliasi rasti netikėtai Berno antikvariate aptiktos portugališkos knygos – originalių apmąstymų apie žmones ir gyvenimą – autorių, gydytoją Amadėjų de Pradą.

Lisabonoje Raimundas sužino, kad jį sukrėtusio kūrinio autorius miręs daugiau nei prieš 30 metų, bet sutinka šį genijų pažinojusių žmonių ir iš jų pasakojimų tarsi iš mozaikos akmenėlių pamažu sudeda kilmingojo gydytojo portretą. Genialaus, nerimastingo, prieštaringo gydytojo, į kurio gyvenimą tvarkingąjį mokytoją taip netikėtai atvežė naktinis traukinys. Staiga išvažiavęs ieškoti gyvenimo, kurį būtų galėjęs turėti, jis nukeliavo į praeitį, į savo paties sielą ir įsitraukė į dramatišką svetimos šalies istoriją.

Šveicarų filosofas, habilituotas mokslų daktaras, pasirinkęs Paskalio Mersjė slapyvardį, ėmė rašyti romanus ir greitai sulaukė pasisekimo. Trečiasis romanas „Naktinis traukinys į Lisaboną“ tapo viena perkamiausių knygų, buvo išverstas į daugiau nei 15 kalbų, pelnė pasaulinę šlovę, o autoriui teko bene žinomiausio šiuolaikinio šveicarų rašytojo titulas.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Didysis sprogimas / The Big Bang (2011)

21-11-2014, 12:19Filmai, Detektyvai, Trileriai, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Privatų seklį pasamdo, kad surastų dingusią striptizo šokėją. Tačiau iš pažiūros nesudėtingas reikalas darosi vis painesnis, kai visi, ką jis apklausia, žūsta...
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Keturiasdešimt / 40 (2007)

10-11-2013, 12:32Filmai, Detektyvai, Trileriai, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Metai: 2007
Režisierius: Александр Галибин
Aktoriai: Дмитрий Марьянов,Юрий Беляев,Игорь Верник...
Žanras: Veiksmo / Trileris / Detektyvas
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Aprašymas:
Vieno specialiojo Rusijos slaptųjų tarnybų padalinio kapitonas Stychkinas yra neteisėtai apkaltintas dėl svarbios operacijos sužlugdymo. Dėl to pareigūnas yra priverstas atsistatydinti. Tačiau išsiaiškinus, kad Rusijai gresia milžiniška grėsmė, o jis yra pats geriausias teroristų stabdytojas – valstybė vėl užsimano šio vyruko paslaugų. Ar spės kapitonas užbėgti teroristui sprogdintojui už akių ir sustabdyti siaubingą ataką?
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Druska / Salt 2010

10-09-2013, 05:33Filmai, Detektyvai, Trileriai, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Metai: 2010
Žanras: Veiksmas / Detektyvas / Trileris
Režisierius: Phillip Noyce
Vaidina: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, August Diehl ir kt.
Kalba: Lietuvių (profesionalus)

Aprašymas:
Evelina Salt, tapusi CŽV agente, prieš Dievą ir žmones prisiekė ištikimai tarnauti savo šaliai bei ginti jos interesus. Tačiau likimas ruošia žiaurų jos ištikimybės išbandymą: ji apkaltinama išdavyste. Evelina Salt įtariama dirbanti dviem priešingom stovyklom. Perbėgėlis rusų pareigūnas pareiškia, kad agentė Salt yra rusų šnipė.Jai telieka viena – sprukti. Alternatyva – būti suimtai ir laukti nuosprendžio, o apkaltintas valstybės išdavyste lengvai neišsisuksi. Evelina tai puikiai žino, nes jau ne pirmus metus dirba CŽV, tad nusprendžia bėgti. Galbūt tai vienintelis Evelinos šansas rasti įrodymų, kad ji nekalta. Tačiau, deja, jos pastangos duoda priešingus rezultatus. Jos tapatybė ima kelti vis daugiau abejonių: kas iš tikrųjų yra agentė Salt?
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Rezervistas 3 / Otstavnik 3 (2011)

15-04-2013, 19:49Filmai, Detektyvai, Kriminaliniai (Įdėjo: admin)

Išleidimo data: 2011
Žanras: Detektyvas
Režisierius: Андрей Щербинин
Vaidina: Борис Галкин, Валерий Доронин, Александр Рязанцев, Юлия Рудина, Елена Радевич
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Dingsta kapitonas Vitalijus Ziminas. Įtariama, kad jis žuvo karinės operacijos metu viename iš karštųjų taškų. Tačiau iš tiesų jį sučiupo priešų armija. Vitalijui Ziminui pasiseka pabėgti ir pasislėpti Sankt Peteburge. Tačiau besislepiant jis supranta - išdavikai yra jo artimiausi šeimos nariai. Prasideda Vitalijaus gaudynės.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Rezervistas 2 / Otstavnik 2 (2010)

15-04-2013, 19:47Filmai, Detektyvai, Kriminaliniai (Įdėjo: admin)

Išleidimo data: 2010
Žanras: Detektyvas
Režisierius: Андрей Щербинин
Vaidina: Борис Галкин, Игорь Петренко, Валерий Доронин, Елена Радевич, Юлия Рудина, Александр Рязанцев, Сергей Уманов
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Kapitonui, pravarde Senelis, atliktas medicininis patikrinimas. Jam gydytojai išrašo išvyką į sanatoriją. Tačiau vyras nusprendė, kad jo draugui Kaverinui, kuris turi negalią, pailsėti reikia labiau nei jam pačiam. Kaverinas važiuodamas į sanatoriją pamato, kaip du vyrai tempia jauną merginą į automobilį per prievartą. Kaverinas bando ją išgelbėti, tačiau jį žiauriai sumuša.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Rezervistas / Otstavnik (2009)

15-04-2013, 19:43Filmai, Detektyvai, Kriminaliniai (Įdėjo: admin)

Metai: 2009
Žanras: Kriminalinis
Vaidina: Boris Galkin, Elena Radevich, Yulia Rudin, Alexey Fedkin, Valery Doronin
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Buvęs specialiųjų pajėgų karys Dedovas grįžta į savo gimtąjį miestą aplankyti dukters Annos ir anūkėlės Katios. Deja, paaiškėja, kad buto Maskvoje nebėra. Dukra jį pardavė, kad padėtų savo naujam vyrui Pavelui, kuriam šiuo metu itin nesiseka verslas. Negana to, be namų likęs Dedovas privalo skubėti į pagalbą savo septyniolikmetei anūkei, kurios kelionė į Peterburgą netikėtai pakrypo visai ne taip, kaip tikėtasi.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
  • »

Kasininkė ir Prezidentas (1995)

21-07-2012, 22:09Filmai » Detektyvai (Įdėjo: admin)

Režisierius: Artūras Ulevičius
Vaidina: Dalija Gudaitytė, Dainius Valutis, Rita Butkevičiūtė, Jonas Surdokas, Viktoras Alešenkovas, Gintaras Kasiulis, Saulius Jatužis, Neringa Bielinytė, Giedrius Rodalevičius, Saulius Dargužas, Vanda Butkienė
Žanras: Detektyvas / Drama / Komedija
Metai: 1995
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Puikus lietuvių detektyvinis filmas.Kasininkei paskambina paslaptingas žmogus ir pareiškia, kad pagrobtas firmos prezidentas, ir ji turi per 10min. atnešti algoms skirtus 120.000 litų. Pinigai atiduoti pagrobėjui, o prezidento nėra...
Žiūrėti toliau Raktažodžiai

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .