• »

Ukraina - ne viešnamis / Ukraine Is Not A Brothel (2013)

20-03-2016, 23:30Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Ukraines topless feminist sensation Femen has stirred up a press frenzy across Europe. Outraged by the worlds image of Ukrainian women as either brides for sale or commodities of sex tourism, Femen bare their breasts in protest in order to disrupt this perception and agitate these brutal patriarchal forces. Now, for the first time, Ukraine Is Not A Brothel offers an intimate glimpse inside the worlds most provocative feminist organisation. A movement that began in the snow-filled streets of a corrupt, post-Soviet Ukraine, Femens naked war against patriarchy is gaining momentum across Europe. But before they take the world by storm, these bold and beautiful women must first confront the perverse and contradictory forces that power their own titillating feminist organisation.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Nepatogi tiesa / An Inconvenient Truth (2006)

28-02-2016, 07:00Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Buvęs JAV senatorius viceprezidentas Alas Gore'as atskleidžia ilgus metus rinktą informaciją apie globalinį atšilimą, jo jau padarytas ir vis dar besitęsiančias pasekmes. Režisieriaus tikslas - parodyti, kokia nepatogi tiesa laukia žemės gyventojų, jei nebus imtasi rimtų sprendimų.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Jaunikis / Bridegroom (2013)

28-02-2016, 07:00Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Tikriausiai daug kas prisimins „Youtube“ svetainėje patalpintą 10 minučių video, pavadintą „IT COULD HAPPEN TO YOU“, kurį jau peržiūrėjo virš 5 mln. žmonių.

Šis, pagal tą patį įvykį sukurtas dokumentinis filmas, pasakoja dviejų vaikinų Shane Bitney Crone ir Thomo Bridegroom'o meilės ir įsipareigojimų istoriją, kuri tragiškai pasibaigė dėl neatsargaus žingsnio ant namo stogo.

Filme pamatysite draugų ir artimų žmonių pasakojimus apie vaikinų vaikystę, pažinties istoriją, patį tragišką įvykį, o antrojoje filmo dalyje pamatysite tai, kas nutinka, kai žmonės neturi jokios įstatymiškos apsaugos savo partnerystei, kai neturi galimybės paskutinį kartą atsisveikinti su žmogumi, su kuriuo gyvenai, džiaugeisi, planavai ateitį.

Filmas laimėjo Toronto, Tribekos, GLAAD kino apdovanojimus, šiuo metu pristatinėjamas įvairiuose kino festivaliuose visame pasaulyje.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Ronaldo (2015)

16-02-2016, 14:39Filmai, Dokumentika, Sportas (Įdėjo: admin)

Šis filmas – vienintelė oficiali ir visiškai autorizuota dokumentinė juosta apie trijų „Ballon D'Or“ statulėlių laimėtoją, „Real Madrid“ komandos puolėją ir bene geriausią pasaulio futbolininką Cristiano Ronaldo. Šis 14 mėnesių filmuotas kūrinys suteikia žiūrovui galimybę pamatyti šio futbolinko gyvenimą gerokai iš arčiau.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Interneto gelmės / Deep Web (2015)

16-09-2015, 15:29Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Dokumentinis filmas "Interneto gelmės" pasakoja istoriją apie vieną iš didžiausių skaitmeninio amžiaus internetinių nusikaltymų bylą, Roberto Williamo Ulbrichto 30metų verslininko dar vadinamo "Dread Pirate Roberts", kuris laikomas "Silk Road" juodosios rinkos online parduotuvės įkurėjas Tor tinkle suėmimą ir įkalinimą. Šis filmas gilinasi į šią bylą, jos eigą bei "Silk Road" ideologija.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Apokalipsės kodas / Apocalypse Code (2007)

20-07-2015, 17:55Filmai, Mistiniai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Tereikia vieno skambučio, kad įvyktų katastrofa. Užtenka surinkti slaptą numerį ir keturiuose megapoliuose sprogs branduolinės bombos. Tai vienuolikos skaitmenų kodas – "Apokalipsės kodas".

Ji ieško kodo, kad išvengtų nelaimės, jis – kad aktyvuotų sprogdiklius. Ji turi išgelbėti pasaulį, nors ir savo gyvybės sąskaita. Jis pasiruošęs nužudyti milijonus žmonių.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Moterys, pakeitusios pasaulį / Women Who Made History (2013)

4-07-2015, 15:58Filmai, Dramos, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Nuo Kleopatros iki Elžbietos I ir Sofijos Scholl - tai tos moterys, kurios savo laikotarpiu buvo išsiskiriančios ir svarbios. Visos turėjo labai svarbų bruožą ir panašumą - jos visos buvo vienos įtakingiausių moterų savo amžiuje. Tai teatralizuotos serijos, kurių metu žiūrovai išvys šių įtakingų moterų gyvenimą tiek šiuokaikinio gyvenimo kontekste, tiek istorinėje perspektyvoje.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Lokiai / Bears (2014)

28-06-2015, 14:12Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Laukinė Aliaska pasitinka pavasarį. Kartu su atbundančia gamta žiemišką ramybę nutraukia ir meška Skai, kurios šeima neseniai pasipildė dviem mažais meškiukais. Vedama instinktyvios būtinybės pramisti bei išmaitinti dar bejėgius jauniklius, motina patraukia į kelionę prie vandens, kur neršia lašišos. Pakeliui meškos sutinka du patinus, o staiga pasikeitusi santykių dinamika, kartu su natūraliais žioplų jauniklių tykančiais pavojais paverčia šią istoriją įtraukiančiu nuotykiu. Sakoma, kad pirmieji tėvystės metai yra patys sunkiausi. Skai tai veikiai teks patirti savo kailiu.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Didžiosios migracijos / National Geographic: Great Migrations (2010)

16-06-2015, 20:22Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Šis dokumentinis ciklas suteiks galimybę tapti nuostabaus gamtos reiškinio liudininkais. Tai pasakojimas apie masines gyvūnų migracijas po mūsų žemę. Įvairiausi gyvūnijos pasaulio atstovai leidžiasi į rizikingas ir varginančias keliones, kad tik išliktų žemėje kaip rūšis. Gyvūnai savo migracijų metu buvo filmuojami tiek žemėje, tiek ore, kartais net nuo medžių, nuo dreifuojančių ledo lyčių ar net po vandeniu.

„Didžiosios migracijos“ – kvapą gniaužiantis pasakojimas apie tai, kaip gyvena daugelio rūšių būtybės mūsų planetoje, ir apie jų priverstinius kraustymusis po skirtingus pasaulio kampelius. Žiūrovai sužinos apie naujus mokslinius atradimus ir puikios filmavimo technikos dėka galės pasigėrėti nepaprastu mūsų gyvosios gamtos grožiu.

Dokumentinių filmų ciklas (4 dalys)

1-oji dalis. "Born to Move"

Witness the dramatic migration of Christmas Island's red crabs as they travel from interior forests to mate on the beaches, braving battles with ferocious yellow ants; the monarch butterfly's annual journey that takes four generations to complete; and the sperm whale, who may travel more than a million miles in a lifetime.

2-oji dalis. "Need to Breed"

Witness awe-inspiring stories of species'need to reproduce such as stunning footage of flying foxes soaring across the skies with their young wrapped in their wings and the remarkable breeding behaviours of elephant seals in the Falkland Islands. For the first time in nearly 30 years, see the white-eared kob performing a deadly mating ritual in Sudan.

3-oji dalis. "Race to Survive"

Documented as never before, see hundreds of zebras make a desperate 240km slog so their bodies can take in much-needed minerals in Botswana. Next, witness the heartbreaking struggle of Pacific walruses that have become victims of Earth's changing climate. Watch a herd of pronghorn antelope follow its ancient migration through Wyoming. Then, journey alongside the mysterious whale shark.

4-oji dalis. "Feast or Famine"

Witness the fortitude of Mali elephants as they undertake the longest elephant migration on Earth. See the great white sharks that cover thousands of miles of ocean each year from Hawaii to Mexico to reach an abundant feast, and witness close-up the rarely filmed attack on a seal by a great white. Also, follow the golden jellyfish of Palau on a race to follow the sun.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Antarktida: Metai ant ledo / Antarctica: A Year on Ice (2013)

22-05-2015, 17:08Filmai, Nuotykių, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Savo vaizdais pribloškianti kronika apie tai, koks gyvenimas yra Antarktidoje ištisus metus, įskaitant žiemas, kurios verčia pamiršti likusį pasaulį. Ilgi ir tamsūs gyvenimo mėnesiai šalčiausioje Žemės vietoje yra pilni iššūkių žmonėms.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Žmogus - grizlis / Grizzly Man

21-12-2014, 17:38Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Timothy Treadwellas - lokių stebėtojas, gyvenantis tarp meškų. Tragiška vyro, atidavusio tryliką metų grizliams, istorija verčia susimąstyti apie ploną liniją tarp gyvenimo harmonijoje su gamta ir pavojingai ligoto noro su ja susilieti...
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Sovietų pasaka (2008)

15-12-2014, 18:50Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Aprašymas: Rusijoje uždraustas latvių dokumentinis filmas „Sovietų pasaka“. Tuo metu, kai Sovietų Sąjunga visam pasauliui kūrė pasaką apie kovą prieš fašizmą, nacių SS ir Sovietų NKVD bendradarbiavo su naciais ir dalijosi žudymo patirtimi. Tai latvių režisierius Edvino Snorės sukurtas žiaurus ir užmaršuoliams bei nežinantiems atveriantis akis dokumentinis filmas, pasakojantis kraupią milijonų žmonių kančių ir 20 amžiaus baisiausių Europos totalitarinių režimų bendradarbiavimo istoriją. Filmas intriguojantis, drąsus ir bekompromisis. Nors jis pradedamas nuo pasakojimo apie tai, kaip 1933 metais nužudomi 7 mln. ukrainiečių, filmas nėra sovietų vykdytų žiaurumų katalogas. Pagrindinis jo tikslas – parodyti „filosofines, politines ir organizacines“ nacių ir sovietų sistemų sąsajas.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Ekspedicija i "Titanika" / Titanica (1992)

15-12-2014, 18:37Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Dar prieš garsuji Džeimso Kamerono "Titanika", nuskendusio milžino paslaptys sudomino dokumentinio kino kurejus. Kartu su profesionaliausiu mokslininku komanda jie leidosi i pavojinga žygi po vandeniu, kur ilsisi tukstanciai neramiu "Titaniko" keleiviu sielu. Šio filmo autoriai visu pirma siekia atskleisti realius faktus ir Šnekina likusius gyvus tragedijos liudininkus, bei atkuria susidurimo su ledkalniu akimirkas.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Muscle Shoals (2013)

27-10-2014, 13:38Filmai, Dramos, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Tai yra dokumentinis filmas apie Muscle Shoals miestelį Alabamos valstijoje. Tiksliau apie FAME studiją, kuri buvo įkurta Riko Halo, ir kuri leidžia pačią kūrybiškiausią ir standartus ignoruojančią muziką Amerikoje. Muscle Shoals pakeitė muziką ir pardavė milijonus įrašų. Nugalėdamas skurdą ir rasinę priešpriešą Rikas Holas davė pradžią „Muscle Shoals įrašams “ ir tokiems muzikantams kaip Mikas Džageris, Alicija Kys, Bono ir kt. Jie buvo paveikti Muscle Shoals magnetizmo, kuris svarbus ir šiandien.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Muscle Shoals (2013)

7-10-2014, 19:16Filmai, Dokumentika (Įdėjo: admin)

Tai yra dokumentinis filmas apie Muscle Shoals miestelį Alabamos valstijoje. Tiksliau apie FAME studiją, kuri buvo įkurta Riko Halo, ir kuri leidžia pačią kūrybiškiausią ir standartus ignoruojančią muziką Amerikoje. Muscle Shoals pakeitė muziką ir pardavė milijonus įrašų. Nugalėdamas skurdą ir rasinę priešpriešą Rikas Holas davė pradžią „Muscle Shoals įrašams “ ir tokiems muzikantams kaip Mikas Džageris, Alicija Kys, Bono ir kt. Jie buvo paveikti Muscle Shoals magnetizmo, kuris svarbus ir šiandien.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Toliau

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .