• »

Nuostabus gyvenimas / It's a Wonderful Life (1946)

16-02-2016, 14:43Serialai, Filmai, Fantastiniai, Šeimai (Įdėjo: admin)

It’s a Wonderful Life – kalėdinė Franko Capros drama, tituluojama, kaip geriausių Kalėdinių filmų iš ties yra šedevras, priverčiantis susimąstyti apie savo egzistavimo prasmę, apie tai, kaip mes įtakojame kitų žmonių gyvenimus ir apie tai, ar pasaulis tikrai būtų geresnė vieta, jei nebūtumę gimę. Nors ir visa filmo esmė patiekiama ant lėkštutės, Capra vistiek sugebėjo susukti juostą, kuri išspaus ašarą, sukrės ar netgi pakeis jūsų požiūrį į pasaulį ir gyvenimą. Gyvenimas nuostabus, tereikia žinoti kaip juo mėgautis!

Džordžas (vaidina akt. James Stewart) - Bedfordo miestelyje gerbiamas pilietis, visą gyvenimą svajojęs apie keliones ir tolimus kraštus. Mylimas miestelio gyventojų, sąžiningas ir atkaklus jaunuolis laukiamas kiekvieno namuose. Deja, netikėtai mirus tėvui, Džordžas, gyvenime padaręs daug gerų darbų, yra priverstas perimti verslą ir imtis jam vadovauti. Dirbdamas nemėgstamą darbą vyras vis dažniau jaučiasi nelaimingas ir prislėgtas. Nedžiugina nei namuose jo laukianti nuostabi gražuolė žmona Mary (vaidina akt. Donna Reed), nei būrys mielų vaikų.

Vieną dieną, prislėgtas netikėtai užgriuvusių rūpesčių ir kamuojamas minties, jog geriau jo šiame pasaulyje nebūtų, Džordžas išeina iš namų norėdamas nusižudyti ir savo kelyje sutinka Angelą Sargą (vaidina akt. Henry Travers), atsiųstą į Žemę tam, kad išgelbėtų vyrą nuo savižudybės. Geranoriškas ir mielas, tačiau nepatyręs ir dar sparnų neužsitarnavęs Angelas privalo išgelbėti vyrą nuo beprotiško poelgio, tad vienintelė į galvą šovusi mintis – parodyti Džordžui pasaulį, kuriame jis neegzistuoja.

„Nuostabus gyvenimas“ - sentimentali, jautri ir paguodžianti pasaka suaugusiems, mokanti, kad net juodžiausiomis akimirkomis neverta nusiminti ir bandyti nutraukti gyvybę savižudybe. Apsidairykite, nes šalia visuomet yra rūpestingas žmogus, kuris, jeigu neištaisys jūsų klaidos, tai bent parems patarimu ir palaikymu sunkią akimirką. Istorija, verčianti iš naujo apgalvoti savo gyvenimą, iš naujo save pamilti ir imti gyventi taip, tarsi kiekviena diena būtų paskutinė...

Juosta buvo nominuota penkiems Oskarams (geriausias filmas, geriausias režisierius, geriausias montažas, geriausias garsas, geriausias aktorius), tačiau neiškovojo nei vieno iš jų, tad dažnai yra pavadinama geriausia kino juosta, taip ir nepelniusia Oskaro. „Nuostabus gyvenimas“ dažnai patenka į geriausių visų laikų filmų sąrašus ir dažnai pavadinama klasikinio kino šedevru.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Paskutinės merginos / The Final Girls (2015)

29-01-2016, 17:34Serialai, Filmai, Trileriai, Veiksmo (Įdėjo: admin)

Įvykių centre - mergina, vardu Maks (akt. Taissa Farmiga), sunkiai išgyvenanti mamos mirtį. 80-aisias jos mama buvo tikra kino žvaigždė. Vieną lemtingą vakarą, bežiūrint filmą, kuriame vaidino merginos mama, ji, drauge su likusiais draugais, netikėtai patenka į šį filmą.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Rossas Kempas. Gaujos (2 sezonas) / Ross Kemp on Gangs (season 2) (2007)

29-06-2013, 15:19Serialai (Įdėjo: admin)

Žanras: Dokumentika, Kriminalinis
Režisierius: Krishna Govender, Ewen Thomson, Anthony Philipson
Vadina: Ross Kemp
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Rosas Kempas neria į mirtinai pavojingus pasaulio taškus, kiekvieną akimirką artėdamas prie blogą šlovę pelniusios brolijos, kuri valdo padedama baimės ir siaubo. Kaip sudaryta kalėjimų gaujų narių hierarchija? Ir kokius žiaurumus turi vykdyti nusikaltėliai, siekdami aukštesnių postų kalėjimo mafijoje? Ar pavyks Rosui Kempui sulaužyti mirtį nešantį tylos kodeksą, kalbinant „Skaičių“ gaujos bosus - „Bafta“ apdovanojimą pelniusioje ekstremalioje tiriamojoje dokumentikoje „Rossas Kempas. Gaujos“.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Begėdis (3 sezonas) / Shameless (Season 3) (2013)

29-06-2013, 14:57Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Šalis: JAV
Kino studija: Showtime
Aktoriai: Emmy Rossum, Cameron Monaghan, Ethan Cutkosky, William H. Macy ir kiti.
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Johnas Wellsas, tokių serialų kaip „Ligoninės priimamasis“, „Užribis“ kūrėjas, „Begėdžio“ sumanymą pasigavo iš to paties pavadinimo britų televizijos serialo, sėkmingai rodomo net nuo 2004 metų ir BAFTA apdovanojimuose pripažinto geriausia komedija. J.Wellsas teisę kurti tokį serialą Amerikoje nusipirko prieš šešerius metus, kai idėja net nebuvo viešai svarstoma. Po serialo starto Jungtinėse valstijose „Begėdis“ buvo iš karto nominuotas dviem „Emmy“.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Aferistas (3 sezonas) / White Collar (Season 3) (2011)

29-06-2013, 14:54Serialai (Įdėjo: admin)

Išleidimo metai: 2011
Žanras: Drama, Komedija, Kriminalinis, Mistinis
Režisierius: Jeff Eastin
Aktoriai: Matthew Bomer | Tim DeKay | Willie Garson | Tiffani Thiessen | Sharif Atkins | Marsha Thomason
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.

Pridėta 6 Serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Mentalistas (5 Sezonas) / The Mentalist (Season 5) (2012)

29-06-2013, 14:52Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2012
Žanras: Dramos, Kriminaliniai, Mistiniai, Trileriai
Režisierius: Bruno Heller.
Aktoriai: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang.
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
„Mentalistas" („Mentalist") sukasi apie Patriką Džeiną, nepriklausomą Kalifornijos Tyrimų biuro konsultantą, dėl ypatingo pastabumo sėkmingai atskleidžiantį sunkiausius nusikaltimus.

Pridėta 18.serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Namai Kur Širdis (2013)

29-06-2013, 14:43Serialai (Įdėjo: admin)

Išleidimo data: 2013
Režisierius: Laimantas Kairys
Vaidina: Jūratė Vilūnaitė, Giedrius Arbačiauskas, Larisa Kalpokaitė, Jurgis Damaševičius, Lina Budzeikaitė, Darius Petkevičius, Saulius Sipaitis
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Serialas pasakoja apie likimo sugniuždytą medikę Viliją (akt. Jūratė Vilūnaitė), kuri grįžta į gimtąjį miestelį pradėti savo gyvenimo istoriją iš naujo. Deja, gimtieji namai Viliją pasitinka su įtarumu ir nepasitikėjimu. Juk ji - išpaikusi ponia iš Vilniaus. Be to, praeityje Vilija yra paskubomis palikusi savo gimtuosius namus ir pabėgusi ieškoti tikrosios laimės...

Pridėta: 15 serija.
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Jaunasis vilkas (3 Sezonas) / Teen wolf (Season 3) (2013)

28-06-2013, 07:50Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: Drama, Komedija, Siaubo
Režisierius: Jeff Davis
Aktoriai: Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Colton Haynes
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
"Jaunasis vilkas" yra antgamtinė drama, pasakojanti Skoto Makolo (akt. Tyler Posey) – paprasto, nepopuliariaus, Bykono vidurinėje mokykloje lakrosą žaidžiančio moksleivio, kuriam įkando vilkolakis, istoriją...

Pridėta 4.serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Klientų sąrašas (2 sezonas) / The Client List (Season 2) (2013)

28-06-2013, 07:49Serialai (Įdėjo: admin)

Išleidimo data: 2013
Žanras: Drama
Režisierius: Eric Laneuville
Vaidina: Jennifer Love Hewitt, Teddy Sears, Sonja Bennett, Cassidy Guetersloh, Loretta Devine...
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Samanta Horton - dama iš Teksaso valstijos, ji ne tik atrodo labai gražiai, tačiau ji dar yra ir fizioterapeutė. Samantą atleidžia iš darbo, tačiau jai siūlo darbo vietą masažo salone kitame mieste. Ji sutinka, bet ji nežino to, kad visos to salono darbuotojos faktiškai yra prostitutės…

Pridėta 13 Serija: LT titrai
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Jaunosios melagės (4 sezonas) / Pretty Little Liars (season 4) (2013)

26-06-2013, 18:01Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: Dramos, Mistiniai
Režisavo: I. Marlene King
Aktoriai: Troian Bellisario, Ashley Benson, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton, Chad Lowe
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Alison, Arija, Hana, Emilė ir Spencer – geriausios draugės bei populiarios Rouzvudo Vidurinės mokyklos mokinės. Vasarą, nakvynės metu, itin paslaptingomis aplinkybėmis dingsta didžiausia pažiba – Alison.

Pridėta 3.serija: LT titrai
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Hart iš Pietų (2 sezonas) / Hart Of Dixie (Season 2) (2012)

26-06-2013, 09:41Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2012
Žanras: Drama, Komedija
Režisierius: Leila Gerstein
Aktoriai: Rachel Bilson, Jaime King, Cress Williams, Wilson Bethel, Tim Matheson,Scott Porter
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Josh Schwartz and Stephanie Savage "Gossip Girl & The O.C" team up again with Rachel Bilson in Hart of Dixie in this new show for The CW. The show follows Dr. Zoe Hart a young doctor from New York City who moves to a small Southern town after inheriting a medical practice and soon meets Ann.

Pridėta 20 serija: LT titrai
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

666 Park Avenue (Season 1) (2012)

26-06-2013, 07:30Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2012
Žanras: Drama
Režisierius: David Wilcox
Šalis: USA
Aktoriai: Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Mercedes Masohn, Erik Palladino...
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Jauna sutuoktinių pora apsigyvena Niujorko centre, prabangiame, jų pačių valdomame, pastate. Atsikraustę į prestižinį miesto rajoną juodu tikisi pradėti naują gyvenimą ir įgyvendinti amerikietišką svajonę.

Pridėta 4 Serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Hemloko giraitė (1 Sezonas) / Hemlock Grove (Season 1) (2013)

26-06-2013, 07:29Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Režisieriai: Deran Sarafian, T.J. Scott, David Semel, David Straiton
Žanras: Siaubo, Fantastinis, Trileris
Aktoriai: Famke Janssen, Penelope Mitchell, Freya Tingley, Lili Taylor, Bill Skarsgard
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Hemloko giraitė - paslaptinga vieta, kurioje niekuo negalima pasitikėti. Kraupios žmogžudystės, intrigos, suokalbiai, sukasi aplink ''Hemloko giraitės'' gyventojus. Ar tikrai pažįsti savo draugą? Net ir pats geriausias draugas turi paslaptį, kuri priverčia kitus virpėti...

Pridėta 4.serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Tikras Kraujas (6 sezonas) / True Blood (season 6) (2013)

25-06-2013, 09:32Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2013
Žanras: Drama, Siaubo, Fantastinis
Režisierius: Alan Ball
Aktoriai: Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Chris Bauer, Nelsan Ellis, Jim Parrack, Carrie Preston
Kalba: Anglų + Lt titrai

Aprašymas:
Sukė Stekhaus yra baro kokteilių padavėja mažame Luizianos miestelyje. Kol vieną dieną pasirodo jos svajonių vampyras, o bendradarbė paslaptingai dingsta… Galbūt draugauti su vaikinu vampyru nėra jau tokia gera mintis?

Pridėta 2.serija: LT titrai
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
 • »

Havajai 5.0 (3 sezonas) / Hawaii.Five-0 (Season 3) (2012)

25-06-2013, 09:30Serialai (Įdėjo: admin)

Metai: 2012
Žanras: Drama, Kriminalinis, Nuotykiai, Veiksmas
Režisierius: CBS Studios
Aktoriai: Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Taylor Wily, Teilor Grubbs
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Buvusi karinio jūrų laivyno pareigūnas sudaugybe apdovanojimų,o dabar policininkas,detektyvas Steve Mak Garrett,grįžta į Oahu ištirti savo tėvo nužudymą.Jis lieka saloje,po Havajus viršininko,įtikino isitraukti įnaują komandą.Komanda veikti pagal savo taisykles,su gubernatoriaus parama...

Pridėta 3.serija: Lietuvių kalba
Žiūrėti toliau Raktažodžiai
Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 45 Toliau

Žanrai

.

Facebook

.

Balsavimo rezultataiApklausa

Kam daugiausiai išleidžiate pinigų?

Maistui
Pramogoms
Kelionėms
Dovanoms
Kyšiams
Taupau
Mokesčiams
Kita...
.
. .